renova

co je renova?

INOVATIVNÍ SYSTÉM BUDOUCNOSTI

Systém vytápěné podlahy RENOVA byl vyvinut pro majitele rodinných domů s požadavkem pro instalaci na stávající podlahy, rychlou reakci topného systému, nízké náklady na vytápění, snadné zaregulování, nízký objem vody a vysokou pevnost.

Díky speciálnímu konstrukčnímu složení jsou vyhřívané podlahy RENOVA charakteristické extrémní tepelnou účinností, snadým regulováním, nízkou setrvačností a vysokou pevností. Základem systému je extrémně tepelně vodivá vysokopevnostní litá podlaha RENOVA s potrubím o průměru 10mm v kombinaci se speciální vyztužující systémovu deskou. Vytápěná podlaha RENOVA se aplikuje na stávající konstrukci podlahy bez zásahu do konstrukce. Minimální konstrukční výška je 15mm včetně lité podlahy. Na vytápěnou podlahu RENOVA lze aplikovat jakékoli běžné podlahové krytiny(speciální krytiny nejsou potřeba) Systém se dá instalovat i v obydlených prostorách bez přerušení bydlení obdobně jako při malování.

Mírně vyzařované teplo z vytápěné podlahy RENOVA se postará o velmi příjemné a komfortní klima v každé místnosti a maximální uživatelský komfort. Díky tenkovrstvé konstrukci je prohřátí podlahové krytiny otázkou několika minut.